Članovi BK Kamešnica vozili ‘Uspon na Dinaru’

Objavljeno: 6 rujna, 2017
kamesnica06

Kraljevski grad Knin prošlu je nedjelju, 3. rujna ugostio ‘najzagriženije’ bicikliste, spremne na sve vremenske uvjete.

Druga po redu utrka ‘Uspon na Dinaru’ vozila se iz centra grada Knina do najvišeg vrha Dinare, u dužini od 16,3 km! Promjenjivo i kišovito vrijeme na proplancima Dinare davalo je pomalo zimski ugođaj, no ni to nije omelo članove BK Kamešnica da ostvare izvrsne rezultate na utrci uspona.
Na utrci su sudjelovala tri naša člana BK kamešnica, dva u kategoriji Sport i jedan u kategoriji Rekreacija.
Odličnom vožnjom naši Bašići, otac i sin Ivan i Ivica, i ovoga su puta pokazali svoju snagu i volju osvojivši 7. i 8. mjesto u kategoriji Sport. Na samom finišu predsjednik ‘Kamešnice’ s vremenom 1:09:26 osvojio je odlično 7. mjesto dok je samo minutu za njim kroz cilj prošao i Ivica.
U kategoriji rekreacija natjecao se Petar Bašić, uvijek spreman za utrku. Iako najmlađi natjecatelj, na usponu je ostvario i drugima zavidno vrijeme. Petar je uspon odvozio u vremenu 1:26:04 i osvojio 10. mjesto u kategoriji Rekreacija.
Petar se zasluženo popeo i na postolje, gdje je primio medalju i poklone kao najmlađi natjecatelj koji je završio ovaj jako zahtjevni uspon!

Pohvale dobrim domaćinima iz biciklističkog kluba ADRION OROS Knin na gostoprimstvu i odličnoj organizaciji unatoč vremenu.