Unatoč teškom i kišom natopljenom terenu, Glavice su u potpunosti nadigrale Hvar te zasluženo slavile nove bodove, za ostanak na samom vrhu…

Glavice – Hvar 3:0 (1:0)

Sudac: Josip Borzić (Žrnovnica)
Strijelci: 1:0 Zebić (18′), 2:0 Bikić (66′), 3:0 Labrović (82′)

Glavice su i više nego zasluženo stigle do treće pobjede u isto toliko odigranih kola, čime su već sada istaknule kandidaturu za sam vrh.

Domaći su otpor gostiju slomili nakon 18 minuta igre kada je ubačaj Mirkovića u mrežu Hvara spretno iz blizine pospremio Zebić. Imale su Glavice do poluvremena još nekoliko velikih prilika, ali rezultat se ipak nije promijenio.

U nastavku susreta Hvarani su primili nova dva gola. U 66. minuti Bikić je zabio za 2:0, ali treba kazati kako je više od pola posla odradio Labrović, koji se desetak minuta i sam upisao u strijelce.

U sudačkoj nadoknadi gosti ruše sveprisutnog Labrovića u kaznenom prostoru, isti igrač je namjestio loptu na bijelu točku, ali njegov udarac vratar Hvara je pročitao i tako spasio svoju momčad od većeg poraza.

S obzirom na rezultat iz Vrlike (Vrlika – Poljičanin 2:2), Glavice su sada samostalno na vodećoj pozicji.

Naredno kolo Glavice će biti gost Visa, što je utakmica u kojoj su Crveni apsolutni favoriti.