Golijada na Golim brdima pripala OSK-u

Objavljeno: 28 veljače, 2015

Tekstilac - OSK 2

Uzbudljiv i golovima bogat susret u Otoku su odigrali OSK i Tekstilac, ali pobjedi su se u konačnici ipak radovali domaćini…

OSK – TEKSTILAC 4:3 (2:1)

Prvo kolo nastavka prvenstva OSK je otvorio pobjedom kojom je stigao do pred sam vrh poretka i tako najavio da će se i njega nešto pitati kada je naslov prvaka u pitanju.

Poveli su ipak gosti. U šestoj minuti lijepa akcija rezultirala je pogotkom Roića, a taj rezultat potrajao je sve do 16. minute kada je kazneni udarac za OSK u gol pretvorio Nikola Bašić. U prvom dijelu Otočani su uspjeli preokrenuti, a strijelac je nakon indirekta bio Petar Bašić.

Zanimljivo je bilo i u nastavku u kojem su pala još četiri gola. Za povećanje domaćeg vodstva zabio je Banić-Škojo u 60., a desetak minuta poslije za 4:1 pogodio je i bivši igrač sinjske momčadi, Vučemilović-Alegić.

Iako se mislilo da neće biti uzbuđenja do kraja, autogol Nikole Bašića i drugi gol Roića goste su doveli do samo gol zaostatka, međutim, za više od toga nisu imali snage pa su sva tri boda ostala na Golim brdima.