Hrvacama treći poraz u nizu

Objavljeno: 24 travnja, 2015

Hrvace - Hajduk II 1 - 0 061214

Hrvace su u ranije odigranom (petak) susretu 28. kola Treće HNL-jug gostovale u Ivanbegovini gdje su od domaćeg Kamena poražene rezultatom 4:2…

KAMEN – HRVACE 4:2 (2:1)
(Vuksan 17′, Jonjić 42′, Puljiz 46′, 65’/ Barać 37′, 88)

Nakon neočekivanog domaćeg poraza od Omiša, ranije i gostujućeg od Hajduka, Hrvace su pokleknule i treću utakmicu u nizu, ovaj put u gostima kod Kamena, još jednog davljenika koji bodove spasa pronalazi u srazu s Crnima.

Domaćina je u vodstvo doveo Vuksan u 17. minuti, a 20. minuta poslije stvari je na početak vratio Barać, inače strijelac i drugog gola Hrvaca za konačnih 4:2. U međuvremenu su mrežu gostiju tresli još i Jonjić te dva puta Puljiz.

Baš kao i proteklog vikenda Hrvace su na teren istrčale u bitno pomlađenom sastavu, čime su praktički već počeli pripreme za narednu sezonu uz promociju nekoliko domaćih mladih snaga u prvih 11.