Hrvace i OSK osvojili po bod na otvaranju prvenstva

Objavljeno: 28 kolovoza, 2016
Hrvace - Kamen 270816

Utakmice prvog kola novog trećeligaškog prvenstva odigrali su OSK i Hrvace, ali kudikamo više zadovoljstva s osvojenim bodom imali su Otočani…

HRVACE – KAMEN 3:3 (1:1)

Strijelci: 1:0 V. Štimac (4), 1:1 Marić (12) 2:1 M. Vukušić (51), 3:1 A. Štimac (54.), 3:2 Perković-Šantar (77), 3:3 Marić (78)

Sve u svojim rukama imali su nogometaši Hrvaca, ali katastrofalno odigrana završnica susreta, pomalo i nonšalantna, odnijela je dva boda put Ivanbegovine.

Uvodni dio susreta ponudio je po gol na svakoj strani, isti je rezultat ostao i nakon prvih 45 minuta, da bi početkom nastavka Hrvace u rasponu od 51. do 54. minute zabile dva gola i činilo se riješile pitanje pobjednika.

No, nisu tako mislili i gosti koji su strpljivo čekali svoju šansu i dočekali je zahvaljujući prilično neopreznoj i preotvorenoj igri u zadnjoj liniji što je rezultiralo nizom kontri gostiju od kojih su dvije realizirali i to jednu za drugom, za konačnih 3:3.

GOŠK – OSK 0:0

Bez golova odigrali su dubrovački GOŠK, povratnik u trećeligaško društvo, i otočki OSK, ali definitivno Otočani imaju za čim žaliti s obzirom na to da su prema prikazanom u prvih 45 minuta trebali voditi s barem dva gola razlike.

U drugom dijelu susreta probudili su se i domaći, preuzeli inicijativu, imali i sami nekoliko prilika koje nisu realizirali, zbog čega se može reći da je po bod svakom i najrealniji rezultat.