Hrvace remizirale u Dubrovniku

Objavljeno: 7 rujna, 2014

Hrvace - Primorac

Hrvace su na gostovanju u Dubrovniku uspjele doći do boda, iako su domaćini dva puta imali vodstvo. Crnima je ovo peti prvenstveni bod nakon četiri odigrana kola…

GOŠK – Hrvace 2:2

Sudac: Dario Kulušić

GOŠK: Kristić, Drašković (od 78. Bajić), Bandalo, Torbarina, Kacić, Dragić, Caput, Kovačić (od 70. Grbešić), Opušić (od 46. Veraja), Cicijel, Škugor. Trener: Milan Petrović

Hrvace: Runje, Vulić, Ajduković, Božinović (od 46. Bašić-Šiško), Zorica, Velimirović (od 46. Romac), Stipanović, Barać, Marunica, Dukić, Borozan (od 86. Bradarić). Trener: Boris Pavić

Hrvace su četvrto kolu gostovale kod potpuno redizajniranog GOŠK-a, barem u odnosu na proteklu sezonu u kojoj su Dubrovčani opstanak u ligi lovili do posljednjih minuta. Ove sezone najavili su pomak naprijed, promijenili dobar dio momčadi, sanirali travnjak, uredili tribine te stabilni krenuli naprijed.

Hrvace su i u ovom susretu pokazale da im forma ide uzlaznom putanjom te da se od njih može očekivati dosta dobrih rezultat u tekućem prvenstvu.

Domaćini su dva puta vodili, međutim, Crni su se oba puta vraćali. Prvi gol Dubrovčani su zabili već u drugoj minuti, strijelac je bio Caput, da bi 15-ak minuta poslije stvari na početak vratio Dukić.

Na samom izdisaju prvog dijela novo vodstvo GOŠK-u donio je Kovačić, a taj rezultat potrajao je sve do 56. minute kada je konačnih 2:2 postavio Bašić-Šiško.

Hrvace će narednog vikenda na svom stadionu ugostiti momčad Zagore iz Unešića.