Hrvace slavile na Parku Mladeži za proboj na drugo mjesto

Objavljeno: 17 studenoga, 2019

Nogometaši Hrvaca odigrali su sjajnu utakmicu na teškom gostovanju u Splitu i kući se vratili s tri boda u džepu…

Jaka kiša prilično je otežala uvjete za igru, ali borbenosti kod obje momčadi zato nije nedostajalo.

Hrvace su povele tri minute prije odlaska na odmor, poslije gužve i lopte koja se sretno od Čeke odbila u gol za 0:1, što je bio i rezultat poluvremena.

U drugom dijelu, nakon svega pet minuta igre, domaćin je izjednačio krasnim pogotkom Keleza koji se sjurio s lijeve strane i potom precizno pogodio suprotni kut.

Mogao je Split do pobjede u 81. minuti, ali veliku poklonjenu priliku ne koristi Alvarez koji gađa gredu, da bi nekoliko minuta poslije Grgat iskoristio sjajnu asistenciju od strane Udovičića.

Hrvace su se ovom pobjedom, nakon nepotpunog kola, probile na drugu poziciju. Već narednog vikenda priliku za podebljavanje bodovnog salda imat će protiv GOŠK-a.