Hrvace slavile u Kaštelima

Objavljeno: 11 ožujka, 2015

Hrvace - Val

Odličnu utakmicu odigrale su Hrvace u Kaštelima gdje su Vala porazile rezultatom 3:2, unatoč činjenici što je domaćin dva puta vodio…

VAL – HRVACE 2:3 (1:1)

Strijelci: 1:0 Knežević (19′), 1:1 Mamut (42′), 2:1 Baran (61′), 2:2 Marunica (67′), 2:3 Čović (75′)

Hrvace su na gostovanju u Kaštelima došle do prve pobjede u proljetnom dijelu prvenstva koja ih je vinula na četvrto mjesto u poretku, uz utakmicu manje.

Domaćin je u ovoj utakmici dva puta vodio, ali na kraju je ostao praznih ruku pored raspoložene momčadi Ivana Medvida. U 19. minuti Valu je vodstvo donio Knežević, da bi tri minute prije odlaska na odmor Mamut stvari vratio na početak.

U nastavku je opet domaća momčad stigla do prednosti, zabio je u 61. minuti Baran, no ponovno se Hrvace nisu dale, a za novo izjednačenje pogodio je Marunica nakon novih šest minuta igre.

Petnaest minuta prije kraja susreta, Runje je poslao jednu dugu loptu iz vlastitog kaznenog prostora pred domaći koju je primio Čović i lobom prevario loše postavljenog vratara Vala za konačnih 2:3.