Hrvace u Solinu osvojile Županijski nogometni kup

Objavljeno: 6 lipnja, 2019

Hrvace su ponovno potvrdile da su Kup specijalisti kakvima nema premca. Danas su u Solinu ponovno došle do trofeja, već četvrtog u klupskoj povijesti…

U današnjem finalu igrali su u gostima kod drugoligaša Solina, koji je osokoljen ostankom u ligi slovio za favorita, ali na kraju je slavlje pripalo gostima.

Prve su do gola došle Hrvace, zabio je Ivanović s bijele točke u 37. minuti. Činilo se da će Hrvace u regularnom vremenu doći do novog trofeja, ali u posljednjoj minuti za momčad koju trenira Boris Pavić pogađa Jurić.

Kako se rezultat više nije mijenjao, odluka o pobjedniku pala je s bijele točke gdje su više umijeća pokazale Hrvace koje su u konačnici slavile rezultatom 6:4.

Ono što je također zanimljivo jest podatak kako su sva četiri naslova s potpisom Mirka Labrovića.