Još jedan lijep uspjeh Sinjskih gimnastičara

Objavljeno: 26 ožujka, 2018
gimnastika

U organizaciji Gimnastičkog kluba Split, Split, dana 25. ožujka održan je 2. Međunarodni memorijalni turnir Marije Jujnović u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici.

Na natjecanju je nastupilo 16 klubova iz cijele regije s preko 200 natjecatelja među kojima je 15 u četiri kategorije iz Gimnastičkog kluba Sinj koji su ostvarili odlične rezultate.

Prva i najmlađa kategorija mlađih kadetkinja imala je svoj prvi nastup i odmah se nagradila postoljem, tj. trećim mjestom i brončanom medaljom za ekipni plasman. Za ekipu su nastupile: Emanuela Knezović, Ema Kotarac, Tina Krstić i Iva Boko).

Dobar nastup imali su i kadeti koji su ekipno zauzeli drugo mjesto iza Gimnastičkog kluba Libertas iz Mostara. Za ekipu su nastupili: Leo Pekić, Ante Jadrijević-Cvrlje, Ivan Domjanović i Bruno Pekić.

Ekipa seniorki ekipno je zauzela prvo mjesto okitivši se zlatnom medaljom, dok je pojedinačno Hana Kalinić zauzela drugo mjesto i srebrnu medalju iza Ane Lipovac iz Gk Spartaka i ispred Anje Relja iz Gk Dišpet.

Karla Matić i Katarina Kričković su zauzele četvrto odnosno peto mjesto.

Ekipa kadetkinja u najjačoj konkurenciji od 8 ekipa nije uspjela doći do postolja, iako se iz natjecanja u natjecanje bodovno dižu uz sve manje zaostatke za vodećim ekipama.

Iz Gimnastičkog kluba Sinj zahvaljujemo svim donatorima i ljudima dobre volje koji su im pomogli u nabavci neophodne opreme za vježbanje.

Za kadetkinje su nastupile: Iva Norac-Kljajo, Mia Maroš, Tina Krstić i Tanja Barbić.

Ekipe su vodili treneri: Radmila Kitanović Krstić, Ivan Vučković i Josip Malbaša.