Još jedan uspjeh Tanje Samardžić!

Objavljeno: 24 listopada, 2016
tanja_samardzic

U organizaciji AK Sveti Marko i pod pokroviteljstvom Grada Makarske, u okviru programa proslave Dana Grada, jučer 23. listopada održana je druga atletska utrka na 10 km.

Za sportsku priredbu i ove godine, uz brojne natjecatelje, zanimanje su pokazali i gledatelji, a sve ih je pozdravio dogradonačelnik Miroslav Družijanić. Uslijedile su utrke na 3 i 5 kilometara, a na kraju utrka na 10 kilometara.

U glavnoj utrci na 10 km sudjelovali su članovi 10 atletskih klubova iz različitih krajeva Hrvatske. Od 106 natjecatelja u muškoj konkurenciji pobijedio je Danijel Fak iz AK Svetice, a prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila je Matea Parlov iz AK Dinamo Zrinjevac. Naša Tanja Samardžić osvojila je 6. mjesto u ukupnom poretku, dok je u svojoj kategoriji osvojila prvo mjesto.