Junak konačno do pobjede, uspješne i Hrvace

Objavljeno: 22 ožujka, 2017

Odlična nogometna srijeda je iza Junaka i Hrvaca koji su u 21. kolu upisali pobjede. Hrvace su na domaćem terenu bile bolje od stobrečkog Primorca, dok je Junak pomalo iznenađujuće slavio kod Croatije u Zmijavcima…

CROATIA – JUNAK 0:1 (0:0)
(Ćorić 93′)

Junak je nakon smjene trenera iznenadio i kući se vrati s tri boda s neugodnog gostovanja u Zmijavcima. Ovom pobjedom, prvom proljetnom, sinjska je momčad konačno uhvatila zalet i sada kudikamo optimističnije dočekuje naredne dvoboje.

Sama utakmica ponudila je objema momčadima po nekoliko vrlo dobrih situacija za postizanje gola, međutim, zakazala je realizacija. Ipak, debelo u sudačkoj nadoknadi Ćorić je zabio zlata vrijedan gol za pobjedu.

HRVACE – PRIMORAC (S) 2:0 (0:0)
(Barać 68′, Vuković 79′)

Vrlo dobru utakmicu odigrale su Hrvace protiv Primorca koji se dobro branio u prvom dijelu pa domaća momčad i nije imala osobito puno prilika u tom periodu.

Prvi gol Hrvace su zabile u 68. minuti, nakon krasne akcije u kojoj je A. Štimac na drugoj strani pronašao Dadića, a ovaj ubacio pred gol, gdje se najbolje u gužvi, uz ponešto sreće, snašao Barać i zabio za 1:0.

Drugi gol domaćini su postigli u 79. minuti, a ovaj put je strijelac prvog gola odlično s lijeve strane uposlio Vukovića čiji udarac vratar gostiju nije mogao braniti.