Junak poražen u Ivanbegovini

Objavljeno: 16 travnja, 2014

junak univerzalna

U 25. kolu trećeligaškog prvenstva Junak je na gostovanju u Ivanbegovini kod Kamena poražen rezultatom 2:1…

Ukupno gledajući pobjedi domaćih nema se što prigovoriti, imali su više od igre, bolje prigode koje su na kraju i okrunili te tako stigli pred sam vrh ljestvice.

Junak je imao idealno otvaranje. Već u šestoj minuti Jurić je odličnom loptom uposlio Samardžića koji se sjurio u kazneni prostor domaćih i lakoćom matirao vratara domaćih.

Igrače Kamena primljeni gol je silno razbudio pa su sve ozbiljnije počeli prijetiti vrataru Cvrlji, ali do gola su stigli tek nakon što je sudac pokazao na bijelu točku u 41. minuti. Siguran strijelac bio je Gudelj.

Nastavak susreta Kamen je imao inicijativu, bio bliže novom golu do kojeg je na kraju i došao, a za sva tri boda u 62. minuti pogodio je Kljenak nakon lijepe akcije i asistencije Kujundžića.

Nakon 25. kola Junak je skupio 34 boda, dovoljno za trenutno devetu poziciju na ljetsvici.