Junaku treći poraz u nizu, Hrvacama bod u Opuzenu

Objavljeno: 28 rujna, 2016
Foto Žižić

Foto Žižić

Gostovanje na južnom dijelu Lijepe naše Junaku je donijelo novi poraz, a Hrvacama bod osvojen u Opuzenu…

NERETVANAC – HRVACE 2:2 (1:1)
(Medak 9′, Deak 78′ 11m/ Barać 41′, A. Štimac 65)

Hrvace su bile na pragu pobjede, nakon zaostatka od 1:0 golovima Baraća i Štimca su preokrenule na 2:1, no tada je u korist domaćina sviran kazneni udarac, baš kao i protiv Junaka, nakon čega su krenula i isključenja.

Naime, nakon spornog kaznenog udarca, trener Medvid je žestoko prosvjedovao i zaradio isključenje, a kasnije je isključen i Vuković. Pomalo nevjerojatno, ali u razmaku od tjedan dana na gotovo isti način, pred sam kraj susreta, Junak i Hrvace su osjetili sudačku nesklonost u Opuzenu.

GOŠK – JUNAK 2:1 (2:1)
(Cicijelj 21′, 44’/ Kovačević 45′)

Treći poraz u nizu Junak je potpisao u Dubrovniku, zbog čega je skliznuo na 15. poziciju u poretku, taman pred nedjeljni obračun sa Zadrom koji također nije ostvario očekivane rezultate. Svaka sljedeća utakmica tako će Plavima biti pod određenim imperativom.

Svi golovi viđeni su u prvom dijelu. Domaćin je poveo u 21. minuti golom Cicijelja, a isti igrač je u 44. povisio i na 2:0. Ipak, odmah u narednoj minuti nadu u povoljan rasplet Junaku je dao Kovačević, ali malo je to Sinjanima vrijedilo jer rezultat se nije mijenjao do kraja.