Loše izdanje OSK-a, Jadranu na Golim brdima puni pljen

Objavljeno: 18 ožujka, 2017
OSK - Junak 6

OSK je na Golim brdima zasluženo poražen od odličnog pločanskog Jadrana koji se od prve minute bolje postavio na terenu i prilično dominantno došao do punog plijena…

OSK – Jadran LP 0:2 (0:1)

Otok – SC Gola brda. Gledatelja: 250
Sudac: Toni Bešker (Solin)
Strijelci: 0:1 Kalfić (6.), 0:2 A. Musulin (81.)
Najbolji igrač: Ivan Paponja (Jadran LP)

OSK: Bilandžić, I. Bašić (od 46. A. Banić-Škojo), P. Bašić, M. Bašić, Norac-Kevo, Poljak, P. Bašić-Bosi, Plavša, Bašić-Šiško, Grgat (od 58. N. Bašić), Banić.

Jadran LP: Ljubičić, Petrović, Kraljević, Barbir, Raič, Primora, Paponja, A. Musulin (od 87. Pijević), M. Musulin, Marinović, Kalfić ((od 46. Šutić-Galić -(od 61. M. Musulin).

Već nakon prvih nekoliko minuta vidjelo se da su gosti vođeni Goran Proletom odlično pripremljeni i da će težak posao imati OSK u obrani svoga gola. Samo šest minuta bilo je potrebno gostima da dođu u vodstvo, a strijelac je, nakon odbijanca unutar kaznenog prostora, s 12 metara bio Kalfić.

Jadran je i nakon gola nastavio dominirati, bilo je tu nekoliko opasnih situacija pred golom Bilandžića, ali na sreću po domaće svi pokušaji završili su za malo pored gola. OSK je bio u potpunosti rastrgan, s dosta preskakanja igre pa je svoju šansu tražio kroz prekide.

Vrlo dobru priliku imao je tek Ivica Bašić krajem prvog dijela, ali i nedovoljno dobru završnicu. Malo bolje je OSK odigrao u nastavku, ali daleko od dobrog, barem kako to inače izgleda na domaćem terenu. Falilo je i žustrine i snage.

Točku na i ovog susreta stavio je Ante Musulin u 81. minuti susreta nakon što je primio loptu sa suprotne strane i sigurno je sproveo u mrežu za konačnih 2:0.