Nogomet: Porazi za Tekstilac, Čaporice i Trilj

Objavljeno: 26 veljače, 2017
lopta

Prilično neuspješan vikend, kao rijetko kad, imali su naši predstavnici u drugom županijskom nogometnom rangu. Naime, poraze su upisali i Tekstilac i Čaporice i Trilj…

TEKSTILAC – DALMATINAC 2:3 (2:1)
(Perkušić 30′, Jukić 45’/ Bego 6′, Marđokić 71′, Copić 80)

Zanimljiva utakmica odigrana je na otvaranju drugog dijela prvenstva na SC Ivica Poljak Sokol i Andrija Alčić gdje je Tekstilac poražen od Dalmatinca.

Sinjska momčad se zarana suočila s golom zaostatka, gol je za goste u šestoj minuti zabio Bego, ali do odlaska na odmor domaći su golovima Perkušića i Jukića preokrenuli na 2:1. U drugom dijelu gosti rade preokret i na kraju slave pobjedu od 3:2.

ČAPORICE TRILJ – POLJIČANIN 1921 1:2 (0:1)
(Pantović 80’/ Petričević 7′, 75′)

Poraz je stigao i nogometaše Čaporica koji su na domaćem terenu poraženi od Poljičanina, zbog čega su i dalje ostali na samom dnu poretka.

Dvostruki strijelac za Poljičanin bio je Petričević, dok je deset minuta prije kraja konačnih 2:1 postavio Pantović.

TROGIR 1912 – TRILJ 5:1 (0:1)
(Rožić 50′, Domić 65′, Stipčić 75′, Maravić 87, Ružičić 91’/ Čevanić 10′ ag)

Visok poraz upisali su nogometaši Trilja na gostovanju u Trogiru, unatoč vodstvu na poluvremenu za koje je najzaslužniji bio domaći igrač Čevanić koji je zabio u vlastitu mrežu.

U drugom dijelu, pak, totalni potop gostiju. Trogir se razgoropadio i u drugih 45 minuta zabio čak pet golova i tako došao do nova tri boda.