Nogometni vikend: Mršav ulov naših predstavnika

Objavljeno: 22 ožujka, 2015

lopta

Ne odveć uspješni bili su naši nogometni predstavnici ovog vikenda. Hrvace su osvojile bod u Unešiću, baš kao i Glavice na domaćem terenu, dok je poraz upisao Tekstilac…

ZAGORA – HRVACE 0:0

Hrvace su na neugodnom gostovanju u Unešiću osvojile bod s kojim su i dalje zadržale četvrtu poziciju na ljestvici. Sam susret nije ponudio previše prilika za gol, a svakako treba naglasiti da je i raspoložen bio Zlatko Runje na vratima Hrvaca.

Već u utorak Hrvace očekuje novi ogled, odigravanje zaostale utakmice protiv Labrovićevog Šibenika kojem je pobjeda imperativ ako želi i dalje biti u konkurenciji za naslov prvaka.

TEKSTILAC – ORKAN 0:1

Loš dan imao Tekstilac koji je na domaćem travnjaku propustio pečatirati ostanak u prvom rangu županijskog nogometa. Jedini gol na utakmici viđen je u 37. minuti, a njega je potpisao Ivica Grbeša.

Ono što može veseliti Sinjane, jest da su jedan od izravnih konkurenata, Vinjani, također poraženi pa i dalje imaju komotnih šest bodova prednosti pred fenjerašom lige.

GLAVICE – HVAR 1:1

U derbiju Druge županijske lige Glavice i Hvar odigrali su bez pobjednika, a s obzirom na to da je bod u Vrlici izvukao i Poljičanin, situacija na tablici i dalje je izjednačena.

Poveli su gosti u 13. minuti golom Kovačevića, a taj rezultat potrajao je sve do 68. kada je konačnih 1:1 postavio Dolić.