Nova uvjerljiva pobjeda rukometašica Sinja

Objavljeno: 24 ožujka, 2019

Rukometašice Sinja lakoćom su upisale nove prvenstvene bodove, ovog puta u Zadru koji niti u jednom segmentu nije mogao parirati sinjskoj ekipi…

Do 12. pobjede u 13 odigranih susreta Sinjanke su došle na uvjerljiv način. Zadranke su tek u uvodnim minutama držale priključak, ali vrlo brzo Sinj je pokazao zašto se nalazi na vrhu poretka.

Na poluvremenu je tako semafor pokazao okruglih deset razlike, međutim, niti u nastavku nije bilo popusta za domaće rukometašice, prednost je rasla iz minute u minutu da bi u konačnici susret zaključen rezultatom 38:21.

U redovima Sinja prvo ime bila je Silvija Masnić koja je postigla devet golova, ali odlična je bila i Maja Zorica s tek jednim golom manje.

U sljedećem kolu, koje je na rasporedu u petak, Sinj će biti domaćin ekipi Metkovića koja ga je pomalo senzacionalno svladala u jesenskom dijelu, što je našim djevojkama ujedno bio i jedini prvenstveni poraz.