Novi poraz odbojkašica Sinja

Objavljeno: 17 veljača, 2014
ŽOK Sinj 2

Sinjske odbojkašice doživjele su novi poraz u 1. B ligi. Ovog puta svladala ih je zagrebačka Fortis Volta, po skoro već viđenom scenariju kada su u pitanju porazi naših djevojaka.

Ponovno su se kobnima pokazale završnice setova, a već tradicionalno jedan je odsjeo na domaći konto, dok su tri pripala gošćama, što jasno sugerira koliko je težak put skupljanja iskustva, odnosno odbojkaškog odrastanja.

Prva dva seta pripala su Zagrepčankama, prvi nešto teže (22:25), dok u drugom i nije bilo veće drame (17:25). Ipak, domaće se nisu predavale, a veliki trud došao je do izražaja u četvrtom setu koji su u svoju korist zaključile rezultatom 25:19.

Četvrti set ponudio je potpunu izjednačenost sve do kraja. Sinjanke su imale vodstvo od 22:20, međutim, nisu to znale iskoristiti, što iskusnije gošće kažnjavaju i serijom 5-0 odnose ukupnu pobjedu.