Novi uspjeh sinjskih judaša

Objavljeno: 21 studenoga, 2017
judo

Izvor: Judo klub Pujanke, Sekcija Sinj

U Splitu je 18. studenog, u organizaciji judo Saveza splitsko dalmatinske županije održan 26. judo turnir CROATIA OPEN – 2017. Judaši iz Sinja i na ovom judo turniru okitili su se cijelim nizom medalja.

Za Judo klub Pujanke, Sekcija Sinj nastupilo je petnaest judo natjecatelja iz Sinja i osvojili su 5 medalja.

Ivan Bezić u konkurenciji do 10 godina (kategorija do 34 kg) nastavio je ovogodišnji kontinuitet osvajanja medalja te je na ovom turniru osvojio zlatnu medalju.

Srebrene medalje osvojili su Matija Blajić (u konkurenciji do 10 godina, kategorija do 50 kg), Josip Vučković (u konkurenciji do 12 godina, kategorija do 50 kg) i Ivo Miladinov (u konkurenciji do 12 godina, kategorija do 46 kg), a brončanu medalju osvojio je Frano Vučković (u konkurenciji do 12 godina, kategorija do 50 kg).

Velike pohvale i za druge naše predstavnike, Dominika Galića, Tonka Grčića, Marka Runju, Andriju Vidića i Filipa Kosa koji ovaj put nisu imali sreće doći do medalje, ali su se dobro plasirali, kao i za one koji su nažalost ispali u ranijoj fazi natjecanja iako su se izvrsno borili. Svojim borbama sinjski judaši su pokazali kako vidno napreduju u primjeni judo tehnika pod vodstvom trenera Marina Sikirice.

Također, velike pohvale i za natjecatelje iz Judo klub Pujanke, Sekcija Dicmo koji su nastupili (kategorija U10 i U12) u sastavu Dominik Župa, Ivan Vojković, Jelena Nedović i Sara Bralić te osvojili tri medalje.