Novi uspjesi Atletskog kluba Sinj

Objavljeno: 17 rujan, 2014

Ak Sinj

Na prvenstvu Hrvatske u atletici za mlađe seniore, koje se održavalo u Zagrebu, Tanja Samardžić je osvojila drugo mjesto, a Petar Delaš utrku je zaključio na šestoj poziciji. Naš atletski klub proteklih je dana nastupao i na utrci u Kutini, također s vrlo dobrim uspjehom…

Tanja Samardžić je utrku na 5000 metara odradila u vremenu 18, 43 minute, što je bilo dovoljno za srebrnu medalju. U muškoj konkurenciji nastupio je Petar Delaš koji je završio kao šesti u vremenu 16,13 sekundi, ali uz 15 sekunda bolji osobni rekord.

Atletski klub Sinj u nedjelju je nastupao u Kutini na utrci dužine 15 kilometara, a ukupno sedam atletičara ostvarilo je vrlo dobre rezultate.

Za najbolje rezultate ponovno su bili zaslužni Tanja i Petar koji su oboje utrku završili na četvrtoj poziciji.

Najbolje u svojim kategorijama bile su Branka Ćuk Vurnek (Ž45) te Želimira Kopecki (Ž50), dok je Ana Domazet-Lošo završila kao druga u konkurenciji Ž40.

Dodajmo kako su naše predstavnice ekipno osvojile drugo mjesto.