Odličan nastup sinjskih gimnastičara u Splitu

Objavljeno: 27 ožujka, 2017
gk_sinj

Gimnastički klub ‘Sinj’ jučer, 26. ožujka, nastupio je na 1. Međunarodnom memorijalnom turniru Marije Vujnović, koji je održan u organizaciji Gimnastičkog kluba ‘Split’.

Na turniru je nastupilo 17 sinjskih natjecatelja u tri uzrasne kategorije.

Prva kategorija – Kadetkinje (Ž): GK Sinj ekipno je osvojio 3. mjesto, iza natjecateljica iz Sarajeva i Splita. Sinjanke su nastupile u sastavu: Ivana Vugdelija, Mia Maroš, Iva Norac Kljajo, Tina Krstić, Michela Maroš i Martina Smoljo,

Druga kategorija – Kadeti (M): GK Sinj osvojio je ekipno 1. mjesto. Nastupili su Leo Pekić, Ante Jadrijević – Cvrlje, Bruno Pekić i Ivan Domjanović.

Treća kategorija – Juniorke (Ž), u najjačoj konkurenciji Sinjanke su ekipno osvojile 4. mjesto, iza Karlovčanki, Riječanki i Splićanki. Nastupile su Iva Boko, Hana Kalinić, Karla Matić, Danijela Jagnjić, Ella Kerum, Katarina Kričković i Ivona Radman.

Ekipe su vodili treneri Radmila Kitanović Krstić, Ivan Vučković i Josip Malbaša.