Odličan vikend za OSK i Glavice

Objavljeno: 16 ožujka, 2014

nogomet

Uspješan vikend je iza naših predstavnik u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi. Otočani su protutnjali neugodnim travnjakom u Vinjanima, dok su Glavičani osvojili velik bod u borbi za opstanak.

VINJANI – OSK 0:3

Sjajnu partiju odigrao je OSK na uvijek neugodnom gostovanju u Vinjanima i s 3:0 još jednom potvrdio da je zaslužio biti i bolje plasiran na ljestvici.

Sva tri gola za Otočane zabio je Josip Dukić, prvi u 42., drugi u 72., a tri minute poslije odličnu predstavu zaokružio je i trećim golom.

Nije na odmet spomenuti kako su gosti imali igrača manje od 60. minute kada je isključen Bašić, stoga ovaj trijumf ima dodatnu težinu.

GLAVICE – ORKAN 0:0

Iako bi se na prvi mah neodlučen rezultat na domaćem terenu mogao okarakterizirati kao ne odveć dobar, ovaj put ta konstatacija nikako ne dolazi u obzir.

Naime, Orkan je ponajbolja momčad lige koja je očito došla i malo presigurna u svoje mogućnosti, što su borbeni domaćini znali iskoristiti i tako povratiti samopouzdanje pred naredne oglede. Nije to bila utakmica koja je obilovala prilikama. Naime, domaći su imali dvije, gosti tek jednu, no bod po bod i opstanak će biti sve bliže.

Koliko su žustro Crveni pristupili poslu dovoljno će reći i podatak da su zaradili čak šest žutih kartona, a jedini koji je igru morao napustiti prije isteka vremena bio je gostujući igrač Domagoj Lažeta zbog dva žuta u 48. minuti utakmice.