OSK, Glavice i Tekstilac nastavili s pripremnim utakmicama

Objavljeno: 20 kolovoza, 2014

Glavice

OSK, Glavice i Tekstilac nastavili su s priprema za narednu sezonu, a dok su Otočani i Glavičani međusobno odmjerili snage, Tekstilac je gostovao na Klisu…

Glavice su na svom travnjaku u utorak ugostile momčad OSK-a. Iako su poražene rezultatom 2:0, njihova predstava bila je kudikamo bolja od konačnog rezultata pa svakako možemo podvući da su napravile korak naprijed u odnosu na turbulentnu proteklu sezonu koja je i rezultirala ispadanjem u najniži rang.

Crveni su već u drugoj minuti propustili realizirati najstrožu kaznu, Kelava nije bio precizan, a bolju i konkretniju igru ni do poluvremena nisu znali naplatiti, što je već viđen scenarij iz utakmice protiv Tekstilca od prije nekoliko dana.

Ono što su Glavičani propustili napravili u prvom, Otočani su napravili u drugom. Naime, OSK je početkom nastavka zaradio kazneni udarac kojeg je realizirao Banić, dok je konačan rezultat u 76. postavio Banić-Škojo.

Novu provjeru OSK će ove subote imati protiv Tekstilca koji je u srijedu gostovao na Klisu kod Uskoka. Sinjska momčad u ovoj utakmici nije bila na razini koju je pokazivala tijekom priprema, a “školu” je platila visokim porazom od 4:0.