OSK slavio u Sućurcu, Tekstilac uvjerljivo poražen u Sinju

Objavljeno: 20 rujan, 2014

Tekstilac - OSK 2

Treće kolo natjecanja u Prvoj županijskoj ligi OSK-u je donijelo puni plijen na gostovanju u Sućurcu, dok je Tekstilca ostavilo praznih ruku u sudaru s Postirama…

JADRAN KS – OSK 2:3

Nakon dvije razočaravajuće predstave, OSK je proigrao kada je to bilo najpotrebnije. Gostovanje u Sućurcu protiv Jadrana sve je samo ne lako, stoga pobjeda i tri boda u svakom slučaju zaslužuju respekt.

Sjajno je OSK krenuo protiv Jadrana  i nakon desetak minuta imao vodstvo od 2:0. Prvi gol zabio je Bašić u petoj, a drugi Banić-Škojo u desetoj minuti.

No,  tada je uslijedio pad pa su domaći došli do poravnanja. U 22. minuti na 1:2 je smanjio Elez, a isti igrač je drugim golom, ovaj puta iz kaznenog udarca, osam minuta poslije stvari vratio na početak.

Nakon jedanaesterca za domaće, zbog nesportske igre vratara Samaaraadžića koji je zbog toga zaradio izravan crveni karton, OSK je punih sat vremena igrao s igračem manje. Da priča bude još zanimljivija, Otočani nisu imali rezervnog vratara, pa je rukavice prinudno navukao Stipe Banić Škojo te svoj posao odradio i više nego dobro.

Konačni rezultat postavljen je u 60. minuti, strijelac je bio Ante Banić Škojo, što je bilo dovoljno za konačno slavlje i četiri boda na kontu nakon tri odigrana kola. U četvrtom kolu na Golim brdima gostuje Uskok.

TEKSTILAC – POSTIRA SARDI 0:3

Tekstilac je drugo kolo u nizu u potpunosti razočarao. Nakon prošlotjednog poraza od 6:0 u Tučepima, ovaj put Sinjanima su “mjeru” na domaćem terenu uzeli Bračani, koji su nakon 90 odigranih minuta slavili s 3:0.

Sinjska momčad u zaostatak je došla u 20. minuti kada je za vodstvo Postira zabio Baković, a četiri minute prije odlaska na odmor 0:2 je postavio Baturina. Konačnih 0:3 djelo je Jakšića iz 85. minute.

Tekstilac je tako ostao na učinku iz prvog kola i jednog boda osvojenog protiv OSK-a, što baš i ne budi optimizam uoči četvrtog kola i odlaska u Dugi Rat kod Orkana.