Objavljeno: 10 ožujka, 2014

osk2

Dva cetinska županijska prvoligaša ovog vikenda ulovila su tek mršavi bod. OSK je na domaćem travnjaku remizirao s Uskokom, dok su Glavice u Prološcu čak pet puta morale vaditi loptu iz svoje mreže.

OSK – USKOK 0:0

Iako se od OSK-a očekivala pobjeda nad posrnulim Klišanima, situacija na travnjaku ponudila je pravednu podjelu bodova. Jasno, zadovoljniji su bili gosti koji su osvojenim bodom preskočili Glavice na desetoj poziciji.

Gotovo cijeli susret protekao je u igri između dva kaznena udarca, bez velikih prigoda, ali zato se nije zakazalo na planu borbenosti. Najzanimljivije je bilo u 40. minuti kada su gosti postigli pogodak koji je sudac poništio zbog očitog zaleđa.

Dok su gosti prosvjedovali domaći su jurnuli u kontru, Putnik je ušao u šesnaesterac gdje je srušan, ali sudac je ostao nijem pa je ovog puta morao slušati i prigovore s druge strane. U drugom dijelu tek poneki udarac s obje strane, nedovoljno dobro za pogodak pa je susret zaključen s početnih 0:0.

MLADOST (P) – GLAVICE 5:0

Glavičani su ovog vikenda gostovali kod vodećeg na ljestvici i uvjerili se zbog čega je momčad iz Prološca na toj poziciji. Težak poraz za Crvene, ali i pad na 11. mjesto na ljestvici s tek tri boda više od posljednje Uranije koja usto ima i utakmicu manje.

Domaći su već nakon 20-ak minuta igre došli di prednosti od 3:0, a do odlaska na odmor su stigli zabiti još jedan pogodak, ovaj put s 11 metara. U nastavku susreta svojim trećim golom Lončar je postavio konačnih 5:0