Podrug color Dicmo pobjednik 35. božićno-novogodišnjeg turnira ‘Sinj 2016./2017.’

Objavljeno: 13 siječnja, 2017
MALONOGOMETNI_TURNIR

Izvor: Udruga za mali nogomet Sinj

Sinoć je odigrana završnica 35. božićno-novogodišnjeg malonogometnog turnira ‘Sinj 2016./2017.’

Rezultati utakmica završnice igranih u četvrtak, 12.01.2017.

utakmica za 3. mjesto:
C.b. Galery Konjsko – Hula hula Hvar c.b. Latina 2:2 (penali 2:3)

Trofej za fair play: C.b. Galery Konjsko

U utakmici za treće mjesto susrele su se momčadi c. b. Galery i Hula hula Hvar c. b. Latina. Kao i u utakmici poluzavršnice, unatoč vodstvu od dva razlike momčad Hula hule kod uvođenja igrača vratara nije imala odgovor pa je krajnji rezultat od 2:2 realan i pristupilo se izvođenju šesteraca. Po treći put na turniru dobitnom se pokazala kombinacija Bašići pucaju, Matić brani i momčad Hula hule zasluženo osvaja treće mjesto na 35. božićno-novogodišnjem turniru Sinj 2016/17.

U utakmici završnice momčad MNK sv. Josip iz Dugog Rata, unatoč dvostrukom vodstvu od dva razlike, nije uspjela sačuvati svoj gol te momčad Podrug color Dicmo, prepuna prekaljenih malonogometaša, na kraju ipak zasluženo slavi s 5:4 i osvaja turnir.

U pauzi između dviju utakmica tradicionalno svoj nastup su imale Sinjske mažoretkinje te su kao i svake godine oduševile oko 200-tinjak gledatelja.

U poluvremenu finalne utakmice dodijeljene su plakete momčadima iz sinjske lige malog nogometa za dugogodišnje sudjelovanje na turniru i u ligi malog nogometa Sinj. Tako je za 20 godina plaketu dobila momčad MNK Dalmacija, za 30 godina momčadi Buljan kamen i Azra 1986 Inel. Za nastupanje otkada postoji liga i turnir, točnije 35 godina, plaketu je dobila momčad MNK Brnaze

Na kraju su dodijeljene nagrade i priznanja za najbolje na turniru, a nakon toga su na svoje došli i gledatelji koji su strpljivo čekali na igre za gledatelje. Glavna nagrada je bila set za karaoke.

Udruga za mali nogomet zahvaljuje se svim sponzorima na pomoći, svim gledateljima na upornom praćenju turnira unatoč ekstremnoj hladnoći tijekom cijelog turnira te Hit radiju na svakodnevnom izvještavanju i praćenju turnira.