Pripreme: Glavice minimalno poražene od OSK-a

Glavice - OSK

Dan uoči proslave 70 godina djelovanja Glavice su ugostile svog susjednog rivala iz Otoka, od kojega su u završnici i minimalno poražene…

GLAVICE – OSK 1:2 (0:1)
(Dolić 60’/ A. Banić-Škojo 32′, Bašić-Šiško 88′)

Svečano je bilo uoči početka utakmice. Naime, gosti iz Otoka nisu došli praznih ruku slavljeniku i svom velikom rivalu, a plaketu povodom velikog jubileja, predsjedniku Glavica Tinu Dinarini, uručio je direktor OSK-a Dušan Norac Kevo.

Ukupno gledajući Glavice su pružile odlučan otpor OSK-u, imale su prilika i za pobjedu, ali na kraju je ipak slavio OSK. Prvi gol viđen je u 32. minuti u domaćoj mreži.

Naime, Tadić je s lijeve strane uposlio Antu Banić-Škoju koji nije imao milosti i lijepim udarcem je svoju momčad doveo u vodstvo. U nastavku su Glavice do poravnanja došle u 60. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realiziralo Dolić.

Samo nekoliko minuta kasnije jedanaesterac je dosuđen i s druge strane, ali prilikom udarca nes(p)retno se poskliznuo Stipe Banić-Škojo i loptu poslao pored vrata.

Vatreno je bilo u samoj završnici. Dvije stopostotne prilike imale su Glavice, Labroviću je obranio Samardžić, a Šentija je gađao pored gola, da bi kazna stigla u narednim minutama kada je Bašić-Šiško zabio na asistenciju Ante Banić-Škoje (1:2).

Glavice će i danas imati svečanu proslavu, utakmicu će odigrati bivši igrači Glavica protiv aktualnih prvotimaca, a nakon svega bit će organiziran svečani domjenak u klupskim prostorijama.