Ragbi: Nada u Splitu uvjerljiva protiv Sinja

Objavljeno: 19 studenoga, 2017

Ragbijaši Sinja nisu uspjeli kreirati iznenađenje i slaviti protiv Nade na Starom placu pa će nove bodove morati tražiti protiv kvalitetom sebi sličnijih protivnika…

Sinjska momčad je odlično krenula i pogotkom iz kazne Kuštre došla do vodstva od 3:0, no ostatak susreta debelo je otišao na stranu Nade.

Nadi je trebalo 25 minuta da probije čvrstu obranu Sinja, a do odmora je još jednom zgoditkom i pretvaranjem ostvarila prednost od 14:3.

Sinj je u nastavku zaradio dva žuta kartona, a brojčano inferioran i pogotovo nakon ozljede sjajnog Kovačića, nije imao šanse do kraja utakmice što je Nada iskoristila za uvjerljivu pobjedu.