Ragbi: Sinj slavio u Zagrebu, briljirao Pavlović

Objavljeno: 3 travnja, 2017
Ragbi Sinj

Izvor: RK Sinj

U subotu su naši momci odradili teško gostovanje kod motivirane momčadi Zagreba, koja je na svom terenu pružila pravi spektakl što potvrđuje i rezultat 17:20 (12:14).

Prvo poluvrijeme je započelo u jakom ritmu, gdje su domaćini nametnuli jaki ritam igre i konstantno vršeći pritisak na liniju Sinja, koji pod pritiskom padaju i ubrzo se nalaze u zaostatku 12:0, ali Pavlović je hitrim presijecanjem lopte i sjajnom solo akcijom vratio Sinj u igru s dva brza zgoditka i rezultat poluvremena 12:14.

U drugom poluvremenu Sinj se mučio čuvajući rezultat, a nedisciplina i čudne odluke suca Sinj ostavljaju bez igrača manje do kraja utakmice zbog crvenog kartona te još dva žuta. Sinj je do kraja bio u konstantnom grču i obrani, ali opet Pavlović briljira te iz dva precizna kaznena udarca donosi Sinju pobjedu.

Za RK “Sinj” nastupili su: S. Žigo, S. Brčić, D. Jukić, M.Miloš, T.Miloš, S. Tomić, Budimir, M. Efendić, A. Kuštre, T. Šolto, M. Grčić, N. Pavlović, Maras, I. Klarić, Čvorović, Efendić N., Mastelić L., F. Penić, Andabak, M. Filipović, R. Poljak.