Remi Hrvaca u Kaštelima, pobjeda ispuštena u zadnjoj minuti

Objavljeno: 24 listopad, 2015

Vrlo dobru utakmicu odigrale su Hrvace u Kaštelima protiv Vala, gdje su nakon preokreta pobjedu ispustile u posljednjoj minuti…

VAL – HRVACE 2:2 (1:0)

Sudac: Toni Bešker (Solin)
Strijelci: 1:0 Marinović (31), 1:1 Maloku (46), 1:2 Vuković (88), 2:2 Ljubas (90)

Pravi triler dogodio se na utakmici Vala i Hrvaca koja se igrala u Kaštel Starom. Naime, obje momčadi imale su i propustile vodstvo, ali ipak gosti su bili ti koji su mogli žaliti za propuštenom prilikom.

Domaćin je u vodstvo stigao nakon pola sata igre, gol je zabio Marinović, a taj rezultat “na životu” je ostao sve do kraja prvog poluvremena.

Odmah na otvaranju drugog dijela, u 46. minuti, Maloku se izborio za priliku i svojoj momčadi donio izjednačenje, a pravu erupciju oduševljenja među navijačima Hrvaca “uzrokovao” je Vuković golom za potpuni preokret, samo dvije minute prije kraja.

Ipak, u posljednjoj minuti Val se spasio od poraza, za konačnih 2:2 zabio je Ljubas pa je na kraju svakom pripao po jedan bod.