Rezultati turnira ‘Sinjski maligani’

Objavljeno: 9 srpanj, 2019

Sinoć su odigrane četiri utakmice prvog kola malonogometnog turnira ‘Sinjski maligani 2019.’

Donosimo rezultate:

Kutija šibica – CB Dijamant 1:3

CB Martinino Trogir – Staklo Maas 0:3 bez igre

CB Forum Sinj – Vole gradele 0:3

CB Milli – Kritični SM 4:0

U prvoj utakmici večeri raspoloženi Željko Sablić je sa tri pogotka bio nerješiva enigma za momke iz Kutije šibica. Počasni pogodak za Kutiju šibica je zabio Marko Mateljan.

Druga utakmica se nije odigrala jer se ekipa iz Trogira nije pojavila .Rezulat je registriran 3:0 bez borbe za ekipu Staklo Maas.

Treća utakmica je ponudila velike zanimljivosti. Naime,rezultat je do zadnjih pet minuta bio 0:0 i onda u zadnjih pet minuta momci iz ekipe Vole gradele tri puta pogađaju mrežu CB Foruma i uvjerljivo prolaze u drugo kolo turnira.

U posljednoj utakmici večeri CB Milli je uvjerljivo svladao najkritičniju momčad turnira. Sva četiri igrača ekipe CB Milli upisala su se u strijelce (Dino Jagnjić, Ivan Mastelić, Ivan Vukasović Bići te Ivan Vukasović Lončar Ćićo

Za danas najavljene utakmice su odgođene zbog kiše, a organizator će obavijestiti o novom terminu  utakmica na turniru.