Rukomet: Kamičak poražen u Dubrovniku

Objavljeno: 29 studenoga, 2015
RK Kamičak

Rukometaši Kamička se nisu uspjeli neporaženi vratiti s gostovanja u Dubrovniku. Bolji je bio istoimeni domaćin…

U dvorani Gospino polje donedavno vodeća momčad prvenstva ugostila je sinjsku i pritom opravdala status trenutno ponajboljeg sastava u prvenstvu.

Kamičak je odigrao odlično prvo poluvrijeme, u nekoliko navrata vodio i po dva gola razlike, ali na odmor se otišlo s izjednačenih 10:10.

Čak 13 minuta bilo je potrebno Sinjanima da zabiju prvi pogodak u nastavku, ali srećom nisu ni domaćini daleko odmaknuli pa se nakon nekoliko minuta igre naša momčad približila i do minus jedan (15:14).

No, bilo je to sve što se tiče neizvjesnosti. Naime, Dubrovčani su ponovno pobjegli na plus četiri, nakon čega je njihova pobjeda postala izvjesna.

Bio je ovo treći poraz Kamička u prvenstvu.