Rukometni klasik: Kamičak slavio protiv Trilj Pršut Voštana

Objavljeno: 30 studenoga, 2019
RK Kamičak Sinj

Završno kolo jesenskog dijela rukometnog prvenstva donijelo je susjedski derbi u kojem je Kamičak bio uvjerljiv protiv Trilj Pršut Voštana…

Iako je Kamičak rezultatski kroz prvih 30 minuta imao konstantnu prednost, Trilj se nije dao tek tako slomiti, bez obzira na to što je sinjska momčad bila izraziti favorit.

Samo nekoliko minuta prije kraja prvog dijela gosti su bili tek jedan gol u zaostatku, ali pad u završnici Kamičak je iskoristio i na kraju taj period igre zaključio s plus četiri (17:13).

Nastavak je bio druga priča. Kamičak je ubacio u brzinu više i vrlo brzo je prelomio susret u svoju korist te ga mirno priveo kraju uz konačnih 30:22.

Bila je ovo sedma pobjeda Kamička u nizu koji je polusezonu zaključio s omjerom pobjeda i poraza od 7-2, dok je Trilj na kraju ostao bez pobjede i sa svih devet poraza.

U redovima Kamička s osam pogodaka prednjačio je Zdilar, dok je šest puta pogađao Gašpar. Trilj je sa sedam golova predvodio Marić.