Teskstilac ruši sve pred sobom, “zona sumraka” za OSK i Glavice

Objavljeno: 7 listopada, 2013

lopta

Ako se izuzme već standardno odličnog Tekstilca koji je lakoćom slavio na Visu, ostatak društva bio je sve samo ne dobar. Glavice su primile pola tuceta golova u Runovićima, dok je OSK pretrpio još jedan domaći poraz, ovaj put od Omladinca.

OSK – OMLADINAC 0:1

Već drugu uzastopnu utakmicu za redom Otočani su razočarali svoje navijače neočekivanim porazom, a nakon što su im prije dva kola mjeru uzeli Imoćani, ovaj put to je pošlo za rukom i Vranjičanima.

Porazu OSK-a uvelike su kumovala čak dva crvena kartona koje su u završnih 15-ak minuta zaradili Runje i Z. Norac-Kevo, ali još i više potpuno bezidejna igra iz prvih 45 minuta, kada je pao i jedini gol na utakmici. U nastavku je to izgledalo kudikamo bolje, no već spomenuta nervoza značila i kraj svih nadanja u pozitivan rezultat.

MRAČAJ – GLAVICE 6:0

Nakon premijerne pobjede u prošlom kolu Glavičani su put Runovića krenuli s većom dozom samopouzdanja, no nakon 90 minuta igre u njihovoj mreži našlo se čak šest lopti.

Bio je to ujedno četvrti poraz Crvenih u pet odigranih kola, a s tri prikupljena boda za sada se nalaze na pretposljednjem mjestu s ne baš sjajnom perspektivom što se tiče nastavka sezone u kojoj će ponovno grčevito loviti opstanak.

VIS – TEKSTILAC 0:3

Sinjski niželigaš lakoćom je preskočio još jednu prvenstvenu prepreku, a pobjeda na Visu već mu je peta prvenstvena iz isto toliko odigranih utakmica…

Sjajan niz Tekstilca nastavio se na Visu gdje istoimeni domaćin nije imao lijeka za najbolju momčad u ligi. Sinjani su na kraju zabili tri gola, imali još nekoliko dobrih prigoda za još uvjerljivije slavlje, no konačnih 3:0 uz dva gola Ruščića i jedan Runje, dovoljan je poziv publici da naredne subote posjete igralište na Trnovači.

VRLIKA – JADRAN (S) 3:2

U izuzetno zanimljivoj i na trenutke preoštroj igri gdje su prednjačili gostujući igrači,ekipa Vrlike je više nego zasluženo pobjedila goste iz Supetra.

Postignuti zgodici domaćina su plod dobre igre i uigranih akcija, zabili su Vučemilović-Alegić (2)i Režić, dok su gosti svoje pogotke postigli zahvaljujući nesigurnom vrataru domaćina. Zanimljivo, ovo je prva pobjeda HNK Vrlike koja je ostvarena na dan Grada, jer dosad je redovito bilježila poraze.