Težak poraz ragbijaša Sinja u Zagrebu

Objavljeno: 7 listopad, 2018

Treći prvenstveni poraz u nizu ragbijaši Sinja upisali su u Zagrebu od Mladosti, ali s obzirom na velik broj izostanaka, sve drugo bilo bi prvorazredno iznenađenje…

Bez Vučkovića, Kuštre, Pavlovića, Jukića i Tomića te relativno ranom ozljedom Miloša, sinjski ragbijaši nisu bili ravnopravan protivnik viceprvaku Hrvatske Mladosti.

Mladost je od starta nametnula jak ritam i lakoćom poentirala, semafor je pred kraj prvog dijela bilježio 24:0, ali zgoditak Prološčića malo je popravio dojam prilikom odlaska na odmor.

Novi niz ozljeda pogodio je Sinj u nastavku, Mladostaši su se razigrali i na kraju došli do iznimno uvjerljive pobjede od 43:7. Sinj je završnih 15 minuta utakmice odigrao s igračem manje.