Treća HNL: Hrvacama bod, Junaku ništa

Objavljeno: 8 listopada, 2016
lopta

Dva naša predstavnika dana su igrali gostujuće utakmice. Junak je poražen u Pločama od Jadrana, dok su Hrvace osvojile bod u Dubrovniku s kojim su i dalje ostale u vrhu poretka kojeg na barem jedan dan drži otočki OSK…

JADRAN LP – JUNAK 2:1 (2:0)
(Puljiz 4′, Primorac 14’/ Petranić 47′)

Nakon pobjede protiv Zadra u prošlom kolu, Junak je upisao novi poraz s kojim je i dalje ostao pri samom dnu poretka i ne osobito dobrom bodovnom situacijom.

U svega 14 minuta Jadran je došao do dva gola prednosti. Prvo je u četvrtoj minuti za 1:0 zabio Puljić, a deset minuta poslije za domaće je zabio i Primorac. Početkom drugog dijela konačnih 2:1 postavio je Petranić.

GOŠK – HRVACE 0:0

Susret u Dubrovniku završen je bez golova, iako je bilo prilika za obje strane. Na kraju zadovoljni mogu biti i jedni i drugi, jer i dalje su na dobrom putu i debelo u gornjem dijelu ljestvice.