Treća liga: Junaku bod u Ivanbegovini, Hrvacama protiv Imotskog

Objavljeno: 21 travnja, 2018

U današnjim susretima Treće HNL-jug Junak je donio bod s gostovanja u Ivanbegovini, a jednak uspjeh ostvarile su i Hrvace na svom terenu protiv Imotskog...

HRVACE – IMOTSKI 1:1 (1:0)
(Maganić 34’/ Božina ag. 89′)

Hrvace su protiv Imotskog imale više od igre, pogotovo u prvom dijelu susreta kojeg su i zaključile s golom prednosti. Za vodstvo domaćih zabio je Maganić glavom u 34. minuti, nakon što ga je uposlio Dadić.

Još nekoliko dobrih situacija imale su Hrvace, ali vrlo dobar je na vratima Imotskog bio Renić. U nastavku su i gosti malo došli do daha, a taman kada su se i sami pomirili s porazom, Božina je u pokušaju čišćenja jednog ubačaja loptu preusmjerio u vlastitu mrežu za konačnih 1:1.

KAMEN – JUNAK 0:0

Vrijedan bod osvojio je Junak na gostovanju kod Kamena koji definitivno spada u prave domaćinske momčadi kojima baš i nije lako otrgnuti bodove, barem ne u ovom dijelu prvenstva.

S ovim bodom Junak nije napredovao u poretku i ponovno je gužva na dnu. Val je slavio protiv Primorca iz Biograda i baš Kaštelani narednog vikenda dolaze u Sinj na izravni okršaj za opstanak.