U četvrtak počinje 11. Memorijal Triljski branitelji, nogometni turnir za djecu

Autor/ica
Objavljeno: 11 lipanj, 2018

Čaporice turnir

Na nogometnom terenu Zdenko Pavela-Cato u Čaporicama od 14. lipnja na rasporedu je 11. Memorijalni turnir Triljski branitelji 2018 koji se igra u tri dobne kategorije…

Organizator ovog tunira je NK Čaporice – Trilj, a igra se prema propozicijama selektivnih turnira Nogometnog saveza županije Splitsko-dalmatinske.

Ukupno se na turnir prijavilo 39 momčadi, od čega 2005. godište i mlađi 14 momčadi, 2007. i mlađi 12 momčadi, dok je za sada u 2009. godištu i mlađe 13 momčadi.

Raspored utakmica (2009. godište će biti dodano naknadno):

Četvrtak 14.6.2018.

2007. grupe A i C

16.00 DNK Talent vs. NK Imotski 1991
16.40 NK Glavice vs. NK Pomak
17.20 NK Imotski vs. NK Adriatic 1
18.00 NK Pomak vs. NK Adriatic 2
18.40 NK Adriatic 1 vs. DNK Talent
19.20 NK Adriatic 2 vs. NK Glavice

Petak 15.6.2018.

2005. grupe C I D

16.00 NK Čaporice vs. NK Kamen
16.40 NK Imotski 1991 vs. NK Tekstilac
17.20 NK Čaporice vs. NK Troglav
18.00 NK Urania vs. NK Imotski 1911
18.40 NK Kamen vs. NK Troglav
19.20 NK Tekstilac vs. NK Urania

Subota 16.6.2018.

2007. grupe B i D

8.00 RNK Split vs. NK Osk
8.40 NK Čaporice vs. NK Omiš
9.20 NK Osk vs. NK Urania
10.00 NK Omiš vs. NK Gošk
10.40 RNK Split vs. NK Urania
11.20 NK Čaporice vs. NK Gošk

2005. grupe A i B

12.00 NK Junak vs. NK Dugopolje
12.40 NK Dugopolje vs. NK Dalmatinac
13.20 NK Dalmatinac vs. NK Bili as
14.00 NK Bili as vs. NK Junak
14.40 NK Junak vs. NK Dalmatinac
15.20 NK Dugopolje vs. NK Bili as
16.00 NK Elektroprijenos vs. NK Osk
16.40 NK Osk vs. NK Glavice
17.20 NK Glavice vs. NK Adriatic
18.00 NK Adriatic vs. NK Elektroprijenos
18.40 NK Elektroprijenos vs. NK Glavice
19.20 NK Adriatic vs. NK Osk

Nedjelja 17.6.2018. – ZAVRŠNICA

Četvrtfinala 2007.

8.00 A1 vs. C2 (I)
8.40 C1 vs. A2 (II)
9.20 B1 vs. D2 (III)
10.00 D1 vs. B2 (IV)

Četvrtfinala 2005.

10.40 A1 vs. C2 (I)
11.20 C1 vs. A2 (II)
12.00 B1 vs. D2 (III)
12.40 D1 vs. B2 (IV)

Polufinala 2007.

13.20 I vs. III (X)
14.00 II vs. IV (Y)

Polufinala 2005.

14.40 I vs. III (X)
15.20 II vs. IV (Y)

Za treće mjesto 2007.
16.00 Poraženi X vs. Poraženi Y

Za treće mjesto 2005.
16.40 Poraženi X vs. Poraženi Y

Finale 2005.
17.30 Pobjednik X vs. Pobjednik Y

Finale 2007.
18.30 Pobjednik X vs. Pobjednik Y

Dodjele nagrada od 19.30 sati.

Facebook