Uskoro 10. memorijalni turnir ‘Triljski branitelji’

Autor/ica
Objavljeno: 16 lipanj, 2017
turnir_trilj

Tekst i foto: Antonio Živaljić

U organizaciji Nogometnog kluba Čaporice – Trilj, a pod pokroviteljstvom Grada Trilja i drugih sponzora idućeg tjedna održat će se 10. memorijalni turnir ‘Triljski branitelji 2017.’

Sami turnir se održava prema propozicijama u nadležnosti Nogometnog saveza Splitsko-dalmatinske županije. Zbog velikog odaziva ekipa turnir se održava cjelodnevno od 20.6. do 25.6.2017.

10. memorijalni turnir ‘Triljski branitelji’ održava se u 3 kategorije i to:

-2005. godište 12 ekipa od 20. do 21.6.2017. na terenut ŠRC ZDENKO PAVELA-CATO u Čaporicama;

-2006. godište 15 ekipa od 22.6. do 25.6.2017. na terenut ŠRC ZDENKO PAVELA-CATO u Čaporicama;

-2008. godište 16 ekipa od 22.6. do 25.6.2017. na terenut ŠRC ZDENKO PAVELA-CATO u Čaporicama.

U prvom dijelu natjecanja bit će odrađeno 57 utakmica te u samim završnicama 28 utakmica, a sveukupno 85 utakmica na kojima će igrati oko 600 dječaka sa područja Dalmacije te jedna ekipa iz BIH.

Sudionici turnira su:

2005. godište:

SKUPINA A

1. NK ČAPORICE-TRILJ

2. NK ELEKTROPRIJENOS SPLIT

3. NK OSK OTOK

SKUPINA B

1. NK ADRIATIC SPLIT

2. NK JUNAK SPLIT

3. NK TROGLAV LIVNO

SKUPINA C

1.NK IMOTSKI

2. NK DALMATINAC SPLIT

3. NK OMIŠ

SKUPINA D

1. NK GOŠK KAŠTEL GOMILICA

2. NK UNION PODSTRANA

3. NK ADRIATIC 2 SPLIT

2006. godište:

SKUPINA A

1. NK ČAPORICE-TRILJ

2. NK OSK OTOK

3. NK URANIA BAŠKA VODA

4. NK IMOTSKI 2

SKUPINA B

1. NK JUNAK SINJ

2. NK ADRIATIC SPLIT

3. NK TROGLAV LIVNO

4. NK DALMATINAC SPLIT

SKUPINA C

1. NK GLAVICE

2. NK IMOTSKI

3. NK ČAPORICE

SKUPINA D

1. NK ADRIATIC SPLIT

2. NK ELEKTROPRIJENOS SPLIT

3. NK UNION PODSTRANA

4. NK GOŠK KAŠTEM GOMILICA

2008. godište:

SKUPINA A

1. NK ČAPORICE-TRILJ

2. NK ELEKTROPRIJENOS SPLIT

3. NK JUNAK SINJ

4. NK IMOTSKI 2

SKUPINA B

1. DNK TALENT 1 SPLIT

2. NK GLAVICE

3. NK OMIŠ

4. NK OSK OTOK

SKUPINA C

1. NK ADRIATIC 1 SPLIT

2. NK GOŠK KAŠTEL GOMILICA

3. NK IMOTSKI

4. DNK TALENT 2 SPLIT

SKUPINA D

1. HNK HAJDUK SPLIT

2. NK ADRIATIC 2 SPLIT

3. NK TROGLAV LIVNO

4. NK JADRAN SPLIT

Print Friendly
Facebook
Na vrh