Završnica Malonogometnog turnira Čitluk Jasensko 2019.

Objavljeno: 10 listopad, 2019
turnir citluk

Poznati su polufinalisti Malonogometnog turnira Čitluk Jasensko 2019.’

Nakon jučer odigranih utakmica u polufinale turnira plasirali su se ekipe Pizzeria Fantasia 2, Pizzeria Fantasia 1, Casertana i Switch 1.

Pizzeria Fantasia 2 – C. B Dijamant 6:4

U prepunim tribinama i ljepotici dosadašnjeg dijela turnira Pizzeria Fantasia izbrusila je Dijamant. Kakav uraganski početak Fantasie, hattrick Stipe Banića Škoje za 3:0. Dijamant se ekspresno vraća na 3-2. Do kraja gledamo gol za gol, momci iz Dijamanta u posljednjoj minuti preuzimaju potpuni rizik, što koristi Banić Škojo te pola minute prije kraja susreta svojim četvrtim pogotkom zaključuje utakmicu.

Pizzeria Fantasia 1- Restoran Kamen 6:1

Potpuna dominacija ekipe Pizzeria Fantasia od početka do kraja. Za istaknuti je Juru Matijaševića s 4 pogotka i Stipu Bešljića koji je doslovno zaključao svoja vrata.

Casertana-Spartak Dicmo 2:2 (4:3)

Dva puta su momci iz Dicma imali prednost preko Josipa Silića, ali to im nije bilo dovoljno za pobjedu. Nakon regularnog dijela nismo imali pobjednika te se pristupilo izvođenju penala. Sretnija i spretnija ekipa Casertane zabija oba penala dok Spartak promašuje oba te se Casertana plasira u polufinale.

Switch 1 – Switch 2 2:1

Bratski derbi bio je sve samo ne bratski. Žestoka i borbena utakmica do samoga kraja. Ispitavanje snaga trajalo je do polovice prvog poluvremena kada Zorica zabija za vodstvo Switcha 2. Nakon toga potpunu inicijativu i dominaciju preuzima ekipa Switch 1, ali Bračulj briljira na golu. Ipak, koncentracija popušta te minut prije kraja poluvremena Martin Gilić poravnaje rezultat na 1:1. Drugo poluvrijeme malo mirnije, lagana dominacija Switcha 1, a kada su svi mislili da će utakmica otići u penale ukazuje se Gilić te minut ipo prije kraja susreta svojim drugim pogotkom donosi Switchu 1 pobjedu i prolazak u polufinale.