Županijske lige: Čaporice slavile u gradskom derbiju, Glavice poražene u Gomilici

Objavljeno: 19 ožujka, 2017
nogomet

Novi poraz upisale su Glavice, ovog puta u derbiju začelja protiv GOŠK-a u Kaštel Gomilici, dok su u gradskom derbiju u Trilju više uspjeha imali igrači Čaporica…

GOŠK – GLAVICE 4:1 (2:0)
(Čubrilo 20′, 36′, 55′, Đuras 93’/ Bošković 68′)

Mlada momčad Glavica nije uspjela iznenaditi GOŠK u Kaštelima, međutim, takvom nečem se realno bilo teško nadati. Domaćin je s tri gola iskusnog Čubrila navrijeme riješio pitanje pobjednika, da bi počasni gol za Glavice postigao Bošković u 68. minuti. U sudačkoj nadoknadi još jedan gol odsjeo je u mreži Crvenih za konačnih 4:1.

Tabl-1

TRILJ – ČAPORICE TRILJ 0:2 (0:1)
(Pantović 5′, Žižić 82′)

Sjajnu formu Čaporice su potvrdile u gradskom derbiju protiv Trilja, što im je bila treća pobjeda u nizu. Strijelci za pobjedničku momčad bili su Pantović u petoj minuti te Žižić koji je zabio osam minuta prije kraja.