Županijske lige: Golijade OSK-a i Tekstilca

Objavljeno: 12 svibnja, 2019

Sezona u županijskim nogometnim razredima polako se bliži kraju, a od rezultata ovog vikenda valja podvući odličan nastup OSK-a, ali i Tekstilca koji je slavio u lokalnom derbiju…

Nogometaši OSK-a upisali su novu prvenstvenu pobjedu, a ovog puta bili su bolji od Mladosti iz Prološca rezultatom 4:2. Otočane je u vodstvo doveo Plavša u šestoj minuti, dok je u 21. minuti Katić zabio prvi od svoja dva postignuta gola. U međuvremenu je na 3:0 povisio Marko Bašić.

Lokalni derbi odigrali su Tekstilac i Trilj, a uvjerljivu pobjedu na kraju su slavili Sinjani. Trostruki strijelac u redovima Tekstilca bio je Banić-Škojo, jednom se u listu strijelaca upisao i M. Samardžić, dok je na drugoj strani uspješan bio Grubišić. U Dugopolju su gostovale Čaporice, domaćin je bio Adriatic koji je slavio s 5:2. Za Čaporice je dvostruki strijelac bio Vučemil.

OSK će u pretposljednjem prvenstvenom kolu gostovati u Vranjicu. U drugom županijskom rangu na rasporedu je posljednje kolo u kojem je Trilj domaćin Jadranu, Čaporice Mračaju, a gostovanje u Vrlici očekuje Tekstilca.