Županijske lige: OSK i Glavice vikend nastup zaključili s punim plijenom

Objavljeno: 6 listopada, 2019

Nogometni vikend u županijskom rangu donio je dosta zadovoljstva Otočanima i Glavičanima koji su slavili pobjede…

OSK je do treće pobjede u petom kolu stigao pobjedom nad Jadranom iz Tučepa od 3:1 i time je ostao pri samom vrhu poretka. Otočka je momčad već nakon pola sata imala dva gola prednosti, strijelci su bili I. Bašić iz igre i Buljan s bijele točke.

Gosti su smanjili u 37. minuti, a neizvjesnost je potrajala sve do posljednje minute kada je Plavša iz novog kaznenog udarca postavio 3:1. OSK u šestom kolu gostuje u Imotskom.

Tekstilac je u četvrtom kolu drugoligaškog županijskog prvenstva poražen u Kaštel Starom od Vala s minimalnih 1:0, što mu je bio prvi poraz u sezoni. Trilj je na svom terenu uvjerljivo poražen od Mosora s 4:0.

Glavice su drugu pobjedu slavile protiv Mosor Žrnovnice rezultatom 2:1. Crveni su poveli golom Poljaka u četvrtoj minuti, gosti se vratili u 30. kada je zabio Ivanković, da bi sva tri boda domaćinu osigurao Poljak svojim drugim golom.

U petom kolu Druge ŽNL Trilj gostuje kod Mosor Žrnovnice, Glavice kod Adriatica, Tekstilac je domaćin Jadranu (S), a Čaporice Vinjanima.