Županijske lige: Tekstilcu bodovi, ostali praznih ruku

Objavljeno: 29 rujna, 2019

Ovog vikenda s tri osvojena boda u županijskim nogometnim prvenstvima mogu se pohvaliti samo nogometaši Tekstilca, dok će ostatak društva priliku za popravni imati narednog vikenda…

OSK je u četvrtom kolu pretrpio prvi poraz i to na gostovanju u Postirama rezultatom 2:1. Domaći su poveli u 22. minuti, u 79. su imali 2:0, da bi u prvoj minuti nadoknade za OSK smanjio Domazet za konačnih 2:1. U sljedećem kolu OSK je domaćin Jadranu iz Tučepa.

Tekstilac je u trećem kolu slavio protiv Vinjana. Poveo je domaćin u 20. minuti preko Milanović-Litre, ali gosti su do odmora preokrenuli za 1:2. Ipak, dvama golovima Banić-Škoje te jednim Šentije sva tri boda ostala su u Sinju.

Glavice su dva puta imale vodstvo u Žrnovnici, za 0:1 zabio je Vuković u 17. minuti, dok je za 1:2 strijelac bio Jukić u 35. minuti. U nastavku domaćini postižu dva pogotka i dolaze do preokreta te u konačnici pobjede. Težak poraz potpisale su Čaporice u Trogiru rezultatom 8:0.

U sljedećem kolu Tekstilac je gost u Kaštel Starom, Trilj je domaćin Mosoru, a Glavice dočekuju Mosor Žrnovnicu, drugi žrnovnički klub osnovan od strane lokalnih navijača kao protuteža starom Mosoru.