Županijski kup: Junak razočarao, Hrvace se provukle, a OSK izdominirao

Objavljeno: 16 veljače, 2020

U subotu i nedjelju na rasporedu je bila šesnaestina finala Županijskog nogometnog kupa u kojem je Junak neočekivano zaustavljen u Kaštel Gomilici, dok su Hrvace i OSK opravdali status favorita…

Prilično neugodno su Junakovci iznenadili svoje navijače porazom od GOŠK-a koji je devetoplasirana momčad u četvrtom rangu natjecanja. Kaštelani su slavili s minimalnih 1:0, a jedini gol postigao je Vučemilović-Grgić u 21. minuti susreta.

Hrvace su gostovale u Glavicama koje su pružile snažan otpor, ali ipak su posustale u završnici kada je gostima prolazak dalje osigurao Škarić. Jedini gol postignut je u 86. minuti susreta.

Uvjerljiv nastup imali su Otočani koji s visokih 6:0 slavili protiv Mosor Žrnovnice. Strijelci u visokoj pobjedi bili su Jure Matijašević (2), Dominik Plavša, Nino Vučemilović-Alegić, Andrija Cvrlje i Andrija Milanović-Trapo.