Druga ŽNL: Tekstilac i dalje na čekanju

Objavljeno: 8 svibnja, 2022

U subotu je odigrano 20. kolo Druge ŽNL u kojem je sinjski Tekstilac imao veliku priliku osigurati naslov prvaka, ali opuštanje pred kraj susreta pokazalo se kobnim…

Tekstilac je u srazu s Dalmatincem propustio prvu meč loptu da osigura naslov prvaka Druge ŽNL i to na kakav način. Naime, sinjska momčad je golovima Veže i Ljubasa imala vodstvo od 2:0 sve do 89. minute, da bi potom u dvije minute primila dva gola i tako dva kola prije kraja ostala na plus pet ispred Poljičanina. U sljedećem kolu Tekstilac gostuje kod Prugova, a to mu je druga meč lopta za koju se nadamo da će je iskoristiti.

Triljski derbi zaključen je slavljem Čaporica. Već u drugoj minuti Vukelja je pogodio za 0:1, dok je konačan rezultat od 0:2 postavio Vrdoljak u 55. minuti.

Prava golijada viđena je u Glavicama gdje je istoimeni domaćin protiv Adriatica slavio rezultatom 6:5. Gosti su u većem dijelu utakmice imali prednost, dva puta i po dva razlike, a posljednji put u 77. minuti (5:4). Do kraja susreta s dva nova pogotka Glavice su uspjele preokrenuti. Golove za domaće postigli su Alebić, Buljan (3) i Poljak (2).