Ekipno zlato i pojedinačno srebro za Gimnastički klub Sinj

Objavljeno: 18 listopada, 2021

gimn

U organizaciji Gimnastičkog kluba Marjan Split održano je 2. kolo kvalifikacija regije Jug za Prvenstvo Hrvatske.
Mlađe kadetkinje u sastavu Ena Krstić, Lucija Masle, Rebeka Ivandić, Petra Mravak, Martina Bilođerić, Gabrijela Poljak ekipno su zauzele 5. mjesto, što je odličan rezultat s obzirom da je pola ekipe bilo u izolaciji neposredno prije natjecanja. U najbrojnijoj kategoriji najbolje plasirana pojedinačno bila je Ena Krstić koja je zauzela 10. mjesto s ocjenom 59.00.
gimn
U kategoriji Mlađih juniorki koje su nastupile u sastavu Ida Gaurina, Iva Norac Kljajo, Tina Krstić, Monika Norac Kevo, Tanja Barbić naše cure osvojile su ekipno zlato.

gimn

Najuspješnija pojedinačno bila je Ida Gaurina koja je osvojila 2. mjesto s ocjenom 60.50 iza prvoplasirane Tine Pletikosić, ocjena 61.00 iz GK Split i ispred Lorelai Grgurinović, ocjena 60.40 iz GK Marjan.

Iz Gimnastičkog kluba Sinj čestitaju svim njihovim natjecateljicama na odličnom nastupu, posebno Idi Gaurini koja je izborila pravo nastupa na Prvenstvu Hrvatske.