Hrvacama pobjeda i velika fešta pred ispunjenim tribinama

Objavljeno: 28 svibnja, 2022
Hrvace sezona

Hrvace su sezonu zaključile u slavljeničkom tonu pobijedivši Vodice i time osvojivši drugu poziciju u prvenstvu…

Hrvace – Vodice 2:0 (1:0)

Hrvace – Igralište u Hrvacama. Gledatelja: 500
Sudac: Luka Liković (Krvavac)
Strijelci: 1:0 Plavša (3.), 2:0 Bakić (58.)
Najbolji igrač: Marin Bakić (Hrvace)

Hrvace: Vugdelija Ljubić, Rončević, Klepo, Jurendić (od 77. Kekez), Kelez (od 80. Banić), Plavša (od 77. Grgat), Bakić, Škarić, Katić (od 62. Udovičić), Matanović.

Vodice: Mihaljević, Spahija, Malenica, Fuštin (od 77. Vunić), Marić, Amoateng (od 82. Ponoš), Markota, Pandža (od 46. Ledenko), Petričević, Gulam, Sušić.

Tri minute bile su potrebne domaćima da dođu do vodstva. Fuštin je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, sudac dosudio najstrožu kaznu, a s bijele točke je precizan bio Plavša.

Taj rezultat je potrajao sve do odlaska na odmor, iako su i jedni i drugi imali nekih obećavajućih situacija koje ipak nisu rezultirale zgodicima.

Da ne bude drame u završnici utakmice pobrinuo se Bakić koji je bio najspretniji pred golom poslije ubačaja Keleza iz 58. minute. Gol za 2:0 bila je “točka na i” ovog susreta.

Do kraja su Hrvace rutinirano obranile stečenu prednost i na kraju uz bučnu podršku navijača proslavile veliki uspjeh.

Hrvacama sada predstoje kvalifikacije za Drugu ligu, odnosno Prvu, kako će se od naredne sezone zvati drugi rang natjecanja. U slučaju da ne prođu, Hrvacama je osiguran nastup u Jedinstvenoj Trećoj ligi.