Kvalifikacije U17: Reprezentacija Hrvatske stigla do prvog boda

Objavljeno: 18 ožujka, 2023
Hrvatska U z

U trećem kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo U17 reprezentacija Hrvatske u Sinju je stigla do prvog boda…

Nakon poraza od Engleske i Norveške, mlade Hrvatice su odigrale vrlo dobru utakmicu u kojoj su nadoknadile početni minus te bile nadomak pobjede.

Belgijke su povele golom Van Besauw u 34. minuti, a bio je to ujedno i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Nakon dvije minute igre u nastavku Petković je pogodila za poravnanje, da bi u 76. Gavrić donijela preokret. Tri minute prije kraja utakmice Vanluyten postavila konačnih 2:2.

U drugoj utakmici dana, koja se igrala na stadionu u Hrvacama, bez pobjednika su odigrale Engleska i Norveška (1:1).

Ovime je zaključena lijepa sportska priča u kojoj su Sinj i Hrvace bili dobri domaćini mladoj U17 hrvatskoj izabranoj vrsti.